Facebook’ u oyun parkı olmaktan kurtarmakFacebook oyun isteklerini engelle , sizde bir kaç adımla bu bunaltıcı durumdan kurtulabilirsiniz…!
Facebook oyun isteklerinden herkez artık sıkılmıştır. Bu oyun isteklerinden kurtulmak aslında çok basit. Sinir bozucu bu istekleri sizde kolayca engelleyebilirsiniz. Bildirim geldi diye sevinip oyun isteğiyle hüsrana uğrayan facebook kullanıcıları artık oyun isteklerini engelleyebilecek.Oyun ve Uygulamaları engellemek çok basit. Engellemek istediğiniz uygulamayı engellemek için uygulama veya oyuna girip sol kısımda bulunan uygulamayı engelle diyerek o uygulamadan gelen istekleri engelleyebilirsiniz.Kişilerden gelen davetleri engellemek için (Oyun, Uygulama, Etkinlik vs.) sağ üst köşedeki Facebook > Gizlilik Ayarları > Engellenen Kişiler ve Uygulamalar > Uygulama davetlerini engelle kısmına tıklayıp davet gelmesini istediğiniz kişiyi seçiyoruz tamam dediğimizde sadece o kişiden gelen davetleri engelleyebilirsiniz. Bu engelleme kişiyi tamamen engellemek olmuyor sadece davetlerini engellemiş oluyorsunuz.

Engellemiş olduğunuz davetleri ve uygulamaları kaldırmak için Facebook > Gizlilik Ayarları > Engellenen Kişiler ve Uygulamalar bölümünden engellemiş olduğunuz herşeyi kaldırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir