Microsoft Security Essentials 2013 Ücretsiz Virüs ProgramıVirüslere Karşı Kapsamlı Koruma 2013

Microsoft Security Essentials 2013 gerçek zamanlı koruması ile ev bilgisayarınız için virüslere, casus yazılımlara ve diğer zararlı yazılımlara karşı güvenlik sağlamaktadır. Güncellenen sürümünde yazılım güçlenen özellikleri yanında Türkçe dil desteğini de özellikleri arasına ekledi.

Microsoft Security Essentials 2013

Microsoft Security Essentials 2013, Microsoft’un ücretsiz olarak yayınladığı kolay kullanımlı bir antivirüs programıdır. Bilgisayarınızın son teknoloji ile güncel bir şekilde korunmasını sağlar. Bilgisayarınızın tehlikede olup olmadığını anlamak artık çok kolay. Microsoft Security Essentials 2013 yeşil ise bilgisayarınız güvende demektir.

Microsoft Security Essentials 2013, arkaplanda çok sessiz ve sistemi yormadan çalışan yapısıile düşük donanım özelliklerine sahip bilgisayarlarda da tam performans göstermekte ve sistemde herhangi bir sorun çıkarmamaktadır.

Microsoft Security Essentials 2013 Kurulumu Videolu Anlatım

Microsoft Ücretsiz Antivirüs Programı

Microsoft Security Essentials 2013 ev bilgisayarınız için, virüslere, casus yazılımlara ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma sağlayan gerçek zamanlı bir koruma sunar. Microsoft Security Essentials 2013, Microsoft’tan ücretsiz olarak yüklenir, kurulumu basit, kullanımı kolaydır ve bilgisayarınızın en yeni teknolojiyle korunduğundan emin olmanız için her zaman güncel tutulur. Bilgisayarınızın güvende olduğunu anlamak kolaydır; yeşil göründüğünde iyi durumdasınız demektir. Bu kadar basit.Microsoft Security Essentials 2013 arka planda sessizce ve etkili şekilde çalışır ve böylece Windows tabanlı bilgisayarınızı, kesilmeler veya uzun bilgisayar bekleme süreleri olmadan istediğiniz gibi, özgürce kullanabilirsiniz.

Microsoft Security Essentials 2013 Resimli Anlatım

Microsoft Security Essentials 2013 kurulumunu aşağıdaki adımları takip ederek kolayca yapabilirsiniz.

Microsoft Security Essentials 2013 Temel Özellikleri

Gerçek zamanlı koruma sağlar.
Gerçek zamanlı koruma, olası tehditlerin bir sorun haline gelmeden önce giderilmesi anlamına gelir. Bilgisayarınızda casus yazılımlar, virüsler ya da başka kötü amaçlı yazılımlar çalışmayı veya bilgisayarınıza yüklenmeyi denediğinde uyarılar alırsınız ve şüpheli dosya ve programların açılması engellenir.

Microsoft Security Essentials 2013 son sürüm yeni vesiyon

Microsoft Security Essentials 2013 son sürüm yeni vesiyon

Hızlı sistem taraması yapar
Microsoft Security Essentials 2013, hem zamanlanmış hem de isteğe bağlı tarama seçenekleriyle tam sistem taraması becerileri sunarak ek bir güvenirlik düzeyi sağlar. Zamanlanmış taramalar varsayılan olarak açıktır ve haftada bir kez sistemin boşta olma olasılığının yüksek olduğu saat olan 02:00′da çalışacak şekilde yapılandırılmıştır. Üç tarama seçeneği bulunmaktadır:

Hızlı tarama : Varsayılan olarak açık durumdaki hızlı tarama seçeneği, kötü amaçlı yazılımların bulaşma olasılığının en yüksek olduğu bellekte çalışan programlar, sistem dosyaları ve kayıt defteri gibi alanları hızlıca denetler.

Tam tarama : Tam tarama seçeneği bilgisayardaki tüm dosyaları, kayıt defterini ve çalışan tüm programları denetler.

Özel tarama : Özel tarama seçeneği, yalnızca kendi seçtiğiniz alanları taramanıza olanak verir.

Microsoft Security Essentials 2013 indir

Zamanlanmış taramanın ne zaman çalışacağını seçebilir, temizlemeden önce tarama sonuçlarını görüntüleyebilir veya isteğe bağlı olarak bir tarama çalıştırabilirsiniz. Taramanın çalışmak üzere zamanlanmış olduğu saatte bilgisayar açık değilse, Microsoft Security Essentials 2013 tarama işlemini bilgisayarın açık ve boşta olduğu ilk fırsatta başlatır.

Sistem temizleme
Microsoft Security Essentials 2013, bilgisayarınızda olası bir tehdit belirlediğinde bu tehdidi bildiren uyarılar alırsınız. Önemli, Yüksek, Orta ve Düşük tehdit kategorileri bulunmaktadır. Öğeyi yoksayabilir, karantinaya alabilir veya sistemden kaldırabilirsiniz.

Karantinaya Al : Microsoft Security Essentials 2013, daha az önemli olan tehditleri engeller ve bunları bir karantina sırasına taşır; bu sıradan, öğeyi geri yüklemeyi veya kalıcı olarak silmeyi seçebilirsiniz. Bir öğeyi karantinaya alarak, öğenin kaldırılmasının olası etkilerini öğeyi sistemden silmeden önce sınayabilirsiniz.

Kaldır : Bu eylem, öğeyi sistemden kalıcı olarak siler.

İzin Ver : Bu eylem Microsoft Security Essentials 2013 uygulamasının öğeyi İzin Verilen Öğeler listesine eklemesini ve bundan sonraki taramalarda algılamamasını sağlar. İzin Verilen Öğeler listesindeki öğeleri dilediğiniz zaman kaldırabilirsiniz.

Microsoft Security Essentials 2013 Desteklenen İşletim Sistemleri

Windows XP Service Pack 3 (SP3), Windows Vista (Service Pack 1 veya Service Pack 2), Windows 7, Microsoft Security Essentials 2013 Windows 8

Microsoft Security Essentials 2013 Sistem Gereksinimleri

Microsoft Security Essentials 2013 ücretsiz ve indirmesi kolay. İşte çalıştırmak için bilmeniz gerekenler:
İşletim Sistemi: Windows XP Service Pack 3 (SP3), Windows Vista (Service Pack 1 veya Service Pack 2), Windows 7,Windows 8
Windows XP için, 500 MHz veya daha yüksek CPU çalışma hızı ve 256 MB veya daha yüksek RAM bulunan bir bilgisayar.
Windows Vista ve Windows 7 için, 1.0 GHz veya daha yüksek CPU çalışma hızı ve 1 GB veya daha yüksek RAM bulunan bir bilgisayar.
800 × 600 veya daha yüksek çözünürlüklü VGA ekran.
200 MB kullanılabilir sabit disk alanı.
Microsoft Security Essentials 2013‘ü yüklemek ve ilgili en yeni virüs ve casus yazılım tanımlarını karşıdan yüklemek için Internet bağlantısı gerekir.
Internet Tarayıcısı:
Windows Internet Explorer 6.0 veya üstü.
Mozilla Firefox 2.0 veya üstü.
Microsoft Security Essentials 2013, Windows 7′deki Windows XP Modu’nu da destekler.

Windows Güvenlik Duvarı tümleştirmesi
Etkin bir güvenlik duvarına sahip olmak, bilgisayarınızın güvenliğini sağlamanın bir parçasıdır. Microsoft Security Essentials 2013, kurulum sırasında bilgisayarı tarayarak etkin bir güvenlik duvarı bulunup bulunmadığını belirler. Güvenlik duvarı koruması yoksa, Windows Güvenlik Duvarı’nı açma seçeneği sunulur.

İyi amaçlı yazılımlara karşı değil, gerçek tehditlere karşı koruma
Microsoft Security Essentials 2013, kötü amaçlı yazılımları engeller. Internet üzerindeki en popüler web sitelerinin ve karşıdan yüklemelerin bir listesi tutulur ve bu liste, kötü amaçlı yazılımdan koruma tanımlarımızı ve güncelleştirmelerimizi size ulaşmadan önce sınamak için kullanılır. Bu yöntem, bilgisayarınızı gerçek anlamda güvende tutacak ve engellemeyecek bir koruma sağlanmasına olanak verir.

Microsoft Security Essentials 2013 Dil Desteği

Български, 中文 简体, 中文 繁體, hrvatski, čeština, dansk, Nederlands, Microsoft Security Essentials 2013 English, eesti, suomi,  français, Deutsch, Ελληνικά, magyar, italiano, 日本語, lietuvių, norsk (bokmål), Polski, Português (Brasil), Português (Portugal), română, Русский, srpski, slovenčina, Español, svenska, ไทย, Microsoft Security Essentials 2013 Türkçe, Українська, Tiếng Việt, latviešu, 한국어‫

32 Bit Download
64 Bit Download

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir